Obchodní zástupce/kyně (Česká společnost) Praha

Aktualizováno:

15. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Axial Personnel Agency, s.r.o.

Požadavky

ukončené SŠ vzdělání s maturitou
komunikativnost, samostatnost, tah na branku, zodpovědný a kreativní a produktivní přístup
zkušenost z obdobné pozice - obchodní zástupce nebo zákaznický servis - výhodou
zájem o dlouhodobou spolupráci
MS Office - běžná uživatelská znalost
ŘP průkaz sk. B - aktivní řidič

Náplň práce

kontaktování, navštěvování zákazníků za účelem získání
zakázek a udržení komunikace s klientem
prezentace zboží zákazníkům - tiskárny, gaming, kancelářské, elektro a síťové produkty
poskytování informací o charakteristikách a funkcích zboží a služeb zákazníkům
pravidelné, systematické a cílené oslovování veřejnosti s cílem vzbudit zájem o koupi nabízeného zboží a služeb
rozesílání reklamních a propagačních materiálů

Nabízíme

pracovní příležitost v české firmě do 50 zaměstnanců
motivační mzdové ohodnocení: fixní částka + provizní složka dle úspěšnosti
4 týdny dovolené, auto i soukromým účelům, mobilní telefon, notebook
individuální rozvržení pracovní doby - možnost organizovat si schůzky podle sebe v závislosti na splněné agendě a výkonu
kompletní zaškolení na začátku i v průběhu pracovního poměru
dlouhodobou spolupráci
nástup možný ihned nebo dle domluvy

Poznámka

V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete aktuální CV. Děkujeme.

Kontaktní osoba:
Petra Babková
Tel: 234715000